Політика України, Суспільство
  76  8

 ОБСЄ та Венеціанська комісія оприлюднять висновки про законопроекти про е-декларування активістів у березні

Члени Венеціанської комісії та представник Бюро демократичних інституцій і прав людини ОБСЄ (ОБСЄ/БДІПЛ) обговорили разом із НАБУ стан боротьби з корупцією. Висновки будуть оприлюднені 16 березня під час засідання Єврокомісії.

Про це повідомляє ЦензорРеформ з посиланням на прес-службу Національного антикорупційного бюро України.

В рамках зустрічі, йдеться в повідомленні, були обговорені наслідки для діяльності НАБУ від законопроектів № 6674 ("Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об’єднань та використання міжнародної технічної допомоги") та № 6675 ("Про внесення змін до податкового кодексу України щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об’єднань та використання міжнародної технічної допомоги").

За результатами обговорення Венеціанська комісія та БДІПЛ/ОБСЄ сформують спільний висновок, який оприлюднять 16 березня 2018 року під час пленарного засідання Єврокомісії.

Нагадаємо, ці законопроекти, які стосуються електронного декларування доходів і витрат представниками громадських організацій (№№ 6675, 6674), президент України зареєстрував у парламенті у липні 2017 року і визначив їх як невідкладні. Верховна Рада включила їх до порядку денного в жовтні. А в січні 2018 року розгляд справи ініціатив було відтерміновано.

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник заявив, що запровадження е-декларування для громадських активістів виглядає як помста для тих, хто постійно займається боротьбою з корупцією.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3048288
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору