Політика України
  57  0

 ДБР затвердило порядок проведення конкурсу на посади

Державне бюро розслідувань затвердило порядок проведення конкурсу на посади в апарат агентства, і зараз формує склад конкурсних комісій.

Про це повідомляє ЦензорРеформ, з посиланням на прес-службу Державного бюро розслідувань.

30 січня був затверджений Порядок проведення конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань, і розпочинається процес формування конкурсних комісій.

Конкурсна комісія буде складатись з п’яти осіб, три з яких – обов’язково мають бути представниками ДБР. Ще два члени Комісії можуть бути як від ДБР, так і від інших державних органів чи громадських об’єднань.

"Буде дві комісії, одна з яких відбиратиме адміністративний персонал, друга – слідчий склад. Крім трьох представників ДБР, у складі комісії буде ще 1 людина, яка представлятиме іншу гілку влади, і один представник громадськості", - коментує Володимир Петраковський, експерт групи "Реформа органів правопорядку" Реанімаційного Пакету Реформ.

Вимоги до кандидатів прописані в "Порядку проведення конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань".

Обирати представника громадськості до конкурсної комісії буде комітет, який створюватиме Директор ДБР.

"В цьому і полягає проблема: невідомо, хто увійде до складу цього комітету, як вони обиратимуть, на основі яких критеріїв. Тож комітет може сформувати комісію за власний розсуд, непрозоро, без чітких критеріїв", - зауважує Володимир Петраковський.

Експерт має застереження щодо чесності перебігу процесу відбору і комісій, і власне персоналу ДБР.

"Сьогодні ми бачимо, що все засвідчує про те, що Труба контролюватиме і перебіг конкурсу, і хід відбору. До слова, наразі і рішення в ДБР приймаються одноосібно директором, навіть попри проведення консультацій", - додає Петраковський.

Наразі ще не відомо, коли будуть оголошені результати відбору до конкурсних комісій.

Нагадаємо, Володимир Петраковський заявив, що працівники Державного Бюро Розслідувань будуть отримувати досить високу заробітну плату як запобіжник корупційних діянь, зокрема слідчий може розраховувати на суму 32-35 тисяч грн на місяць.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3047796
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору