Політика України
  69  0

 НАЗК заявляє про сім випадків корупції екс-працівників ДФС

До Нацполіції направлені обґрунтовані висновки щодо виявлення ознак пов’язаного з корупцією правопорушення стосовно екс-посадовців ДФС.

Про це інформує ЦензорРеформ з посиланням на прес-службу НАЗК.

На своєму засіданні Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення, якими затвердило 7 обґрунтованих висновків щодо виявлення ознак правопорушення, передбаченого статтею 366-1 Кримінального кодексу України.

Правопорушення були виявленні під час здійснення контролю своєчасності подання декларацій. Виявилось, що колишні посадовці Державної фіскальної служби України, а також районних інспекцій Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві не подали декларації після звільнення.

НАЗК раніше повідомило відповідних посадових осіб про необхідність подати декларації у передбачений законодавством десятиденний строк.

"Однак, незважаючи на отримання таких повідомлень, декларації такі суб’єкти декларування не подали, а також не надали пояснення або заперечення щодо поважності причин їх неподання", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Затвердженні під час засідання обґрунтовані висновки направлені Національним агентством до Головного управління Національної поліції у місті Києві.

Національне агентство зазначає, що затвердження обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції – не є свідченням вчинення суб'єктом декларування кримінального правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування.

Нагадаємо, голова ГО "Громадський люстраційний комітет" Олександра Дрік заявила, що за умови застосування автоматизованого модуля перевірки е-декларацій увесь наявний масив поданих документів до НАЗК система може перевірити на наявність ознак корупції за 12 годин.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3047736
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору