Політика України
  196  0

 Прийнятий Верховною Радою закон про приватизацію змінює правила гри, - експерт РПР Яблоновський. ІНФОГРАФІКА

Прийнятий Верховною Радою закон пор приватизацію змінює правила гри.

Як інформує ЦензорРеформ, про це сказав Дмитро Яблоновський, аналітик Центру економічної стратегії, експерт Реанімаційного Пакету Реформ.

"Прийнятий закон не вказує, які підприємства приватизувати, а які – ні, однак змінює правила. Спрощено кажучи, відтепер малі підприємства підлягатимуть продажу через систему Прозоро, а великі - із залученням професійного продавця", - пояснив він.

Закон прийняли із поправкою про можливість захисту інтересів інвесторів за англійським правом. 

"Поки українці не навели ладу у власній судовій системі, поправка про англійське право є дуже доречною, вона сприятиме залученню стратегічних інвесторів", - каже аналітик.

У проекті закону було понад 700 правок.

"Дослідження, яке ми раніше проводили, показало, що з одного боку, українці остерігаються, що закон про приватизацію буде прописаний під конкретних осіб, а з іншого – сподіваються, що він допоможе залучити інвесторів з стратегічним баченням і довгостроковими планами розвитку. Тож цей закон – прогресивний крок у правильному напрямку", - коментує Дмитро Яблоновський.

Прийнятий Верховною Радою закон про приватизацію змінює правила гри, - експерт РПР Яблоновський 01

Нагадаємо, в.о. глави Фонду державного майна Віталій Трубаров також зазначив, що новий закон дозволить залучити стратегічних інвесторів.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3045251
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору