Політика України, За кордоном
  2635  59

 "Наша підтримка України не є безумовною. Кошти ЄС завжди підлягають ретельному моніторингу", - Могеріні

Громадська коаліція Реанімаційний Пакет Реформ отримала відповідь від офісу Високого представника ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріки Могеріні на відкрите звернення, підписане РПР та низкою громадських організацій напередодні засідання Ради Асоціації 8 грудня.

В зверненні йшлося про занепокоєння громадськості станом просування реформ та необхідність ретельного моніторингу виконання Україною своїх зобов’язань з боку ЄС. 

Як зазначає ЦензорРеформ, офіційна відповідь європейських високопосадовців опублікована на сайті РПР.

У своїй відповіді офіс Могеріні нагадує, що підтримка Євросоюзу не є безумовною і що останні події в Україні, пов’язані з відкатом антикорупційної реформи, можуть поставити під загрозу прогрес, попередньо досягнутий у цьому напрямку.

"Ми стурбовані останніми подіями в Україні, які можуть поставити під загрозу прогрес, досягнутий у боротьбі з корупцією, якщо не будуть вжиті подальші заходи для забезпечення повної імплементації та сталості досягнутих реформ. Дозвольте мені запевнити Вас, що незалежність, ефективність та сталість антикорупційної інституційної структури, включаючи Національне антикорупційне бюро України, та створення ефективної системи перевірки електронних декларацій є надзвичайно важливими для ЄС", - йдеться у повідомленні ЄС.

Керівництво ЄС також наголошує, що підтримка Євросоюзом України не є безумовною. 

"Хочемо повідомити Вас про те, що наша підтримка України не є безумовною. Кошти ЄС завжди підлягають ретельному моніторингу та звітуванню і супроводжуються рядом жорстких умов, щодо яких повинен спостерігатися довгостроковий прогрес", - наголосили дипломати.

Нагадаємо, раніше низка громадських організацій звернулася у відкритому листі до керівництва інституцій ЄС щодо відкату антикорупційних реформ в Україні. 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3040490
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору