Політика України
  107  0

 Новий регламент уряду покращить комунікацію між урядовцями, стейкхолдерами та законотворцями, - Саєнко

Якщо Кабінет міністрів України найближчим часом ухвалить новий регламент уряду, це дозволить набраним на роботу в нові директорати фахівцям з питань реформ працювати у 2018 році ефективніше.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко, зазначає ЦензорРеформ, з посиланням на Укрінформ.

"Я сподіваюся, що уряд найближчим часом ухвалить новий регламент, а це ті процедури, які дозволять ефективніше працювати державним службовцям уже з наступного року", - сказав Олександр Саєнко.

За словами фахівця, на даний момент є недоліки та проблеми у процедурах підготовки урядових рішень. Дуже часто дискусія ведеться між відповідними фахівцями тих чи інших служб без розуміння концептуальних засад  рішення, того, які воно несе ризики, скільки коштуватиме державі його реалізація.

Міністр наголосив на тому, що відповідно до нового Регламенту більше уваги буде приділятись комунікації зі стейкхолдерами у конкретній галузі, а також комунікація представників КМУ з представниками парламенту ще до того,  як проект закону потрапляє на розгляд Верховної Ради.

Нагадаємо, частина складу Директоратів вже сформована і , за словами Олександра Саєнка, нові працівники працюватимуть на максимально можливому випробувальному терміні, відповідно до рекомендацій КМУ – 6 місяців.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3040121
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору