Політика України
  152  0

 Нові службовці директоратів півроку будуть на випробувальному терміні, - Саєнко

Частина нового складу директоратів міністерств, агентств, Секретаріатів Кабміну вже обрана. Ці люди будуть на максимально тривалому випробувальному терміні, відповідно до рекомендацій КМУ.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко, зазначає ЦензорРеформ, з посиланням на Укрінформ.

"Відповідно до законодавства, новопризначеним фахівцям має бути встановлено випробувальний термін. Ми рекомендуємо встановлювати його максимальним - 6 місяців, щоб дати можливість новим працівникам проявити себе”, - сказав Саєнко. 

Оцінювати результативність роботи нового працівника буде державний секретар відповідного міністерства, керуючись оцінкою діяльності і станом виконання поставлених задач. 

"Якщо, до прикладу, керівник директорату політики не зміг налагодити роботу щодо аналізу проблем, які турбують суспільство, або ж не зміг виокремити головну проблему – то, з великою ймовірністю, він не виконав місію, заради якої створювався директорат політики", - зауважив Саєнко.

Результатом незадовільної роботи буде звільнення фахівця, а на його посаду буде оголошений новий конкурс.

Нагадаємо, на початку вересня 2017 року було відкрито конкурси на посади працівників директоратів при десяти міністерствах, Секретаріаті КМУ, Нацагентстві з питань держслужби та Державному агентстві електронного врядування. Переглянути вакансії, вимоги до них та подати резюме на посаду можна через портал career.gov.ua, де вже зареєстровано 10 343 анкети, відкрито 119 вакансій, закрито 193 вакансії.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3038711
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору