Політика України
  402  1

 За три роки діяльності Верховної Ради було прийнято 699 законів, - ОПОРА. ІНФОГРАФІКА

За три роки діяльності Верховної Ради в українському парламенті було зареєстровано майже шість тисяч законопроектів. З цієї маси ініціатив лише 11,8% стали чинними законами.

Про це повідомляє ЦензорРеформ, з посиланням на прес-службу ГМ "ОПОРА".

Кожен шостий законопроект (загалом – 972), що зареєстрований у парламенті, очікує розгляду в сесійній залі. 993 проекти законів було знята з розгляду (проект було відкликано, був внесений законопроект на заміну тощо). 620 законопроектів Верховна Рада відхилила та зняла з розгляду. Кожен двадцятий проект закону (загалом 282) було повернуто на доопрацювання. І лише лише два відсотки від усіх зареєстрованих законопроектів, що становить 118 законопроектів, очікують або готуються до другого читання. 

За три роки діяльності Верховної Ради було прийнято 699 законів, - ОПОРА 01

Найбільш завантаженим  виявився Комітет з податкової та митної політики — 922 законопроекти. Дві третини цих актів досі перебувають в Комітеті на розгляді. 

За три роки діяльності Верховної Ради було прийнято 699 законів, - ОПОРА 02

172 ухвалених законопроекти стосується економічної політики, а 175 тієї ж економіки, але у більш вузькому розумінні - тобто галузевого розвитку. Тобто сукупно економічно спрямовані законопроекти становлять майже половину від ухвалених Радою. Оскільки близько половини внесених (зрештою, як і прийнятих) проектів стосується економічної політики та галузевого розвитку — відповідні профільні комітети Верховної Ради виявилися найбільш завантаженими. Лідирує Комітет з податкової та митної політики, де ініційовано за цей час 922 законопроекти і досі розглядається 607.

Натомість кожен п'ятий законопроект, ухвалений Радою, стосується міжнародних угод – разом їх 129. Найменша ж кількість чинних законопроектів Верховної Ради VIII скликання стосується безпеки і оборони (45 ініціатив), державного будівництва (24 ініціативи) та гуманітарної політики (16).

Нагадаємо, 7 грудня Верховна Рада ухвалила бюджет на 2018 рік у другому читанні та в цілому. "За" проголосували 273 народних депутати.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3038667
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору