Політика України, Суспільство
  271  0

 Система E-Health працює в тестовому режимі, - керівник проектного офісу Бугай

Наразі система працює в тестовому режимі, і доступна для користування лікарям.

Як зазначає ЦензорРеформ, це повідомив керівник проектного офісу E-Health Юрій Бугай.

"Лікарі можуть перевірити, як працює система, освоїти її функції. Однак ми не закликаємо переходити на цю систему, оскільки ще має бути підписаний закон, затверджені нормативні акти, система прийнята на баланс держави" - каже Юрій Бугай.

Тим часом, виконавчий директор Transparency International Ярослав Юрчишин затвердив нову редакцію Регламенту функціонування електронної системи охорони здоров’я в рамках реалізації тестування компонентів електронної системи обміну медичною інформацією  необхідних для запуску нової моделі фінансування на первинному рівні надання медичної допомоги.

"Нова версія Регламенту містить деякі правки, однак документ несуттєво відрізняється від основи, прийнятої ще 28 серпня", - додає Юрій Бугай.

За словами радника міністра охорони здоров’я, експерта РПР, Олександра Ябчанки, E-Health має надзвичайно важливе значення для запуску медичної реформи.

"Саме ця система робить можливим запуск в дію принципу "гроші за пацієнтом", фіксуючи в системі пацієнта, його лікування тощо", - каже Олександр Ябчанка.

Нагадаємо, 19 жовтня Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів (№6327). За це рішення проголосували 240 народних депутатів.  

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3037605
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору