Політика України
  741  0
Матеріали за темою:

 Слідчий Державного Бюро Розслідувань буде отримувати 32-35 тисяч гривень, - експерт РПР Петраковський

Працівники Державного Бюро Розслідувань будуть отримувати досить високу заробітну плату як запобіжник корупційних діянь.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це в ефірі програми "Реформи: інструкція до використання" на хвилі Громадського радіо заявив Володимир Петраковський, екс-прокурор, експерт групи "Реформа органів правопорядку" Реанімаційного Пакету Реформ.

"Відповідно до закону, який регулює діяльність ДБР, директор ДБР матиме заробітну плату, майже вдвічі меншу, ніж в очільника НАБУ. Слідчі ж матимуть приблизно такий рівень заробітної плати, як в детективів НАБУ" - каже Володимир Петраковський.

Експерт стверджує, що оклад слідчого-детектива середньої ланки ДБР становитиме 32-35 тисяч гривень.

"Оскільки зараз оклад має становити 70-80% від вихідної суми заробітної плати, а встановлені в законі обмеження не дозволять нараховувати непомірно високі премії, то вихідна сума зарплати не буде надто сильно різнитись від цієї суми", - додає Володимир Петраковський.

Загалом у проекті бюджету на 2018 рік на фінансування ДБР виділено 650 мільйонів гривень. Майже вся сума має бути спрямована на фонд оплати праці, стверджує експерт. Однак коштів на фонд розвитку, тобто на матеріально-технічну базу, не виділено.

"Є сенс перерозподілити виділені кошти. Оскільки нова структура дуже потребуватиме бюджету розвитку, а протягом 2018 вона навряд повністю сформує склад і запрацює. Принаймні, директора і заступника комісія обирала більше, ніж півтора роки", - коментує експерт.

Нагадаємо, 22 листопада Президент за поданням комісії призначив директором Державного Бюро Розслідувань Романа Трубу.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3036440
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору