Політика України, Суспільство
  440  0

 Запрацював новий потужний сервіс перевірки е-декларацій

Розробники сайту declarations.com.ua презентували новий аналітичний модуль, який дозволяє шукати інформацію в базі електронних декларацій за будь-яким критерієм.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляють на сайті Bihus.info

"Знайти найцікавіші декларації і зробити вибірки за доходами сім’ї, кількістю нерухомості, чи марками авто, - відтепер на declarations.com.ua справжній рай для аналітиків. Адже за допомогою нової BI-системи можна “викопати” декларації за будь-якими критеріями, отримати результати в форматі графіків і списків", - йдеться в повідомленні.

Запрацював новий потужний сервіс перевірки е-декларацій 01

За словами розробників системи, сервіс дозволяє не лише шукати інформацію за різними категоріями та ключовими словами, але і порівнювати статки посадовців з різних регіонів або декларації чиновника за різні роки. А в спеціальному розділі “Ризик-аналіз” зібрані дані потенційних порушників. Зокрема, йдеться про тих, у кого в декларації є інформація про будинок, але немає жодних даних про ділянку, а також осіб, в кого витрати у 3 рази перевищують доходи.

"Крім того, на сайті є можливість порівняння декларацій - в тому числі й інформації з паперових документів, оцифрованої активістами “Канцелярської сотні”. Додаючи декларації чиновника за різні роки, можна спостерігати як зростали його активи, і з якими призначеннями співпали ці "збагачення"", - зазначають на сайті. 

Скористатися новим сервісом можна за посиланням.

Нагадаємо, що днями працівник НАЗК розповіла, що АП і Корчак фальсифікують перевірки декларацій. 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3036040
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору