Політика України
  1302  10
Матеріали за темою:

 На 600 вакансій суддів у місцевих судах подалися кілька тисяч кандидатів, - Куйбіда

Проблема браку кваліфікованих суддів у судах місцевого значення буде незабаром вирішена. Адже наразі триває конкурс на майже 600 посад суддів, які працюватимуть у судах найнижчої інстанції.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це в ефірі програми "Реформи: інструкція до використання" на хвилі Громадського радіо заявив Роман Куйбіда, заступник директора Центру політико-правових реформ, член Громадської ради Доброчесності.

"На майже 600 прогнозованих вакансій подались кілька тисяч кандидатів. Зараз вже минув перший етап і залишилось близько 700 претендентів. Переду їх очікує річна професійна підготовка, за підсумками якої всі складуть кваліфікаційний іспит", - каже експерт.

Вакантні посади займуть ті, хто посяде кращі позиції відповідно до рейтингового оцінювання.

"Для складання кваліфікаційного іспиту запросять також тих суддів, які за часів Януковича пройшли відбір, однак не були призначені. Зараз вони отримають ще один шанс", - додає Роман Куйбіда.

За словами експерта, ще одним шляхом вирішення кадрової проблеми серед суддів місцевого значення буде створення окружних судів. За таких умов судді з одного адміністративного району зможуть бути залученими до розгляду справ у іншому районі.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3036030
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору