Політика України, Суспільство
  1121  9

 Українці найбільше цікавляться пенсійною, медичною та освітньою реформами, - соцдослідження ЦЕСу

Понад половина українців (58%) хотіли б дізнатися більше про пенсійну реформу.

Як повідомляє ЦензорРеформ, такі результати дослідження Центру економічної стратегії оприлюднив під час презентації директор ЦЕСу Гліб Вишлінський.

Трохи менша кількість зацікавлених у медичній (55%) та освітній реформі (49,4%).

Крім того, за результатами опитування, кожен другий громадянин нічого не чув про реформу, пов’язану з приватизацією державних підприємств, у той же час 84% опитаних погоджуються з тим, що політики розкрадають гроші державних підприємств. 

"Одна з причин такої необізнаності про реформи серед населення – низький рівень комунікації уряду з населенням та популістичні лозунги політиків, спрямовані проти процесу реформування. Успішні реформи є неможливими без дуже великих зусиль, що мають витрачатися на комунікацію", – підкреслив Гліб Вишлінський, директор Центру економічної стратегії.

Щодо обізнаності, то українці найбільше знають про пенсійну реформу – лише 22% опитаних нічого не чули про неї. Водночас 84% респондентів погодилися, що збільшення пенсійних виплат, враховуючи стаж людини, є справедливим.

Про освітню реформу лише 17% опитаних мають достатньо інформації. 70% респондентів знають про медичну реформу в Україні, проте 55% – хотіли б дізнатися більше. 88% українців позитивно сприймають можливість для громадян самостійно обирати сімейного лікаря. У той же час 2/3 опитаних українців переконані, що де б не були гроші – їх все одно будуть розкрадати.

Телефонне опитування "Критичне мислення проти популізму" пройшли понад 2 тисячі українців з різних регіонів. Проект тривав з липня по вересень 2017 року. 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3035602
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору