Політика України
  144  0

 ТІ Україна закликає Президента якомога швидше подати законопроект про антикорупційний суд на розгляд парламенту

Transparency International Україна звернулися до Президента України з закликом невідкладно подати на розгляд Верховної Ради України проект закону про створення Вищого антикорупційного суду.

 Як зазначає ЦензорРеформ, відповідна заява опублікована на сайті організації

"Немає жодної необхідності для створення додаткової робочої групи для напрацювання уже існуючих постулатів законопроекту, що були рекомендовані до врахування у висновку Венеціанської комісії", - йдеться в повідомленні. 

В ТІ Україна наголошують, що основою для президентського законопроекту повинні стати напрацювання групи експертів, викладені у законопроекті №6011 "Про антикорупційні суди" із врахуванням рекомендацій Венеціанської комісії. Зокрема, йдеться про виняткову юрисдикцію справ, які подаються з боку НАБУ і САП, створення незалежної апеляційної палати, обрання кандидатів на посади суддів на відкритому конкурсі за участі міжнародних партнерів, а також забезпечення антикорупційних суддів винагородою високого розміру та достатнім рівнем безпеки. 

"ТІ Україна закликає Верховну Раду України, після внесення Президентом України законопроекту про антикорупційний суд невідкладно розглянути його у першому читанні та не застосовувати до законопроекту жодних додаткових процедур, не передбачених Регламентом Верховної Ради України", - повідомляють на сайті організації. 

Нагадаємо, напередодні представниця Президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що Порошенко готовий через два тижні внести в Раду законопроект про Антикорупційний суд

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3035496
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору