Політика України, Суспільство
  133  0

 Українці можуть долучитись до формування державної молодіжної політики. Розпочато опитування

Розпочалося опитування щодо Дорожньої карти реформування молодіжної сфери в Україні. Анкету розробили експерти Реанімаційного Пакету Реформ спільно з Міністерством молоді та спорту.

Про це ЦензоруРеформ повідомили в прес-службі РПР.

Попередня Дорожня карта реформування молодіжної сфери в Україні була сформована ще в кінці 2014 року.

"Тоді, після Революції Гідності, в міністерство прийшла нова команда. Дорожня карта стала документом, який визначав пріоритети роботи з молоддю. Однак за майже три роки багато змінилось, багато цілей вдалось досягти і документ потребує оновлення", - зауважує Юрій Юзич, експерт РПР з питань молодіжної політики.

За словами експерта, кожен українець може долучитись до формування пріоритетів молодіжної політики, відповівши на запитання анкети. Крім цього, після формування оновленого документу, респондентам, які залишили свої зворотні адреси і зголосилися долучитись до розробки молодіжної політики, буде наданий доступ до проекту документ онлайн.

"Буде змога обговорити Дорожню карту онлайн, написати свої коментарі та зауваження, подискутувати щодо спірних моментів. Дуже зручно і допоможе залучити широке коло бажаючих", - каже Юрій Юзич.

Наразі анкету заповнили вже понад 200 людей. Відповіді на опитувальник збиратимуть до 16 листопада. Опрацьовані результати будуть презентовані на Форумі молодіжних працівників, що відбудеться у Харкові з 28 листопада по 1 грудня 2017 року.

В опитуванні можна взяти участь за посиланням.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3035459
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору