Політика України
  160  0
Матеріали за темою:

 Понад триста скарг "зависло" в Конституційному Суді через його неспроможність працювати, - Центр політико-правових реформ

Майже 320 конституційних скарг, поданих до Конституційного Суду громадянами, наразі не можуть бути розглянуті ним через неспроможність Суду до прийняття будь-яких рішень.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це під час круглого столу, організованого Інститутом Горшеніна та Реанімаційним пакетом Реформ, повідомив Богдан Бондаренко, експерт Центру політико-правових реформ.

"Майже половина конституційних скарг була подана громадянами в період з липня до листопада 2017 року, з моменту вступу в дію Закону про Конституційний Суд, який цей інструмент утверджує. А близько півтори сотень скарг громадяни прислали ще до утвердження цього механізму законодавчо. Тобто запит на цей інструмент є, і дуже великий", - каже Богдан Бондаренко.

Однак, відповідно до Закону, конституційні скарги мають розглядатись у колегіях по 3 особи. Для того, аби колегії запрацювали, потрібно на виконання Закону прийняти регламент Конституційного Суду для розгляду скарг. Однак цього не відбувається через відсутність більшості у КСУ.

Нагадаємо, що до кінця року Конституційний Суд має бути доукомплектований ще 5 суддями. 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3035159
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору