Політика України
  150  0

 Лікар зможе отримувати до 740 тисяч гривень на рік,- Березенко

У 2018 році на одного пацієнта закладено суму 370 гривень на рік. За умови обслуговування максимально допустимої кількості пацієнтів – 2000 осіб, зарплатня лікаря зможе досягти суми у 740 тисяч гривень.

Як зазначає ЦензорРеформ, це повідомив член Комітету з питань охорони здоров’я, народний депутат Сергій Березенко під час прес-сніданку, присвяченого медичній реформі.

"З цієї суми лікар, який має бути оформлений як фізична особа-підприємець, муситиме сплатити єдиний податок – 5% від суми доходу та єдиний соціальний внесок", - додав Сергій Березенко.

Депутат наголосив на тому, що для оплати послуг на вторинному рівні закладена важлива формула – 250% від середньої заробітної плати станом на липень року, в якому сума розраховується.

"Сьогодні ця сума становить 15 тисяч гривень. До прикладу, зарплата кардіолога зараз – 4,% тисячі гривень, тобто ми збільшимо оплату спеціалістів втричі. Причому "білу оплату" - додав Сергій Березенко.

Нагадаємо, 19 жовтня Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів (№6327). За це рішення проголосували 240 народних депутатів. 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3035089
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору