Суспільство
  143  0

 Нацрада з питань телебачення і радіомовлення оголосила конкурс на вільні радіоканали для регіональних мовників

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про затвердження конкурсних умов і оголошення конкурсу на мовлення на вільних радіоканалах для потреб місцевого радіомовлення.

Про таке рішення повідомляють на офіційному сайті Нацради, зазначає ЦензорРеформ.

Йдеться про 15 частот у восьми областях України - Вінницькій, Волинській, Івано-Франківській, Львівській, Сумській, Хмельницькій, Черкаській і Чернігівській.

Оголошення про конкурс буде опубліковане в найближчому випуску газети "Голос України".

"Конкурсні умови передбачають, що інформаційні передачі місцевої тематики мають становити не менше 15%, і дозволяється ретрансляція виключно програм Суспільного мовлення", - зазначив голова Нацради Юрій Артеменко.

Член Національної ради Сергій Костинський наголосив, що конкурс для цієї категорії мовлення передбачає, щоб місцеві компанії конкурували між собою, а не із загальнонаціональними мовниками, які апріорі є сильнішими.

Крім того, повідомляють, що Національна суспільна телерадіокомпанія України також може брати участь у цьому конкурсі, оскільки у неї є регіональні філії, які виробляють продукт для жителів певних регіонів.

Нагадаємо, розвиток місцевого мовлення Нацрада визначила одним зі своїх пріоритетів. Перший конкурс вже завершився - 5 жовтня Національна рада визначила переможців конкурсу на місцеве мовлення на 22 частотах у 14 областях України Переможцями конкурсу стали виключно місцеві мовники, а також дві частоти отримала суспільна радіостанція "Культура".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3034487
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору