Політика України
  4584  30

 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа, - Демініціативи

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування Фонду "Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва" майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

Як зазначає ЦензорРеформ, про такі такі соціологічні дані повідомили в програмі "Реформи: інструкція до використання" на Громадському радіо.

В той же час, кожен третій українець зізнався, що давав гроші та цінності працівникам системи охорони здоров’я. При цьому близько половини опитаних вважають надання цих коштів чи цінностей хабарем.

За даними дослідження, більшість опитаних вважає, що дача хабара допомогла отримати бажану послугу (40,3% - отримали послугу завдяки хабарю, 30,4% - послуга була якісною завдяки хабарю, 19,4% - прискорило процес надання послуги завдяки хабарю).

Основні фактори, на думку українців, які допоможуть позбавитись корупції у медицині: страхова медицина – 42,7%, звільнення хабарників – 41,7%, кримінальна відповідальність за корупцію – 41,1%.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів (№6327). За це рішення проголосували 240 народних депутатів. 

 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3034435
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору