Економіка
  206  1

 Проблему з перерахунком пенсій для тимчасово переміщених осіб вирішать до кінця року, - міністр Андрій Рева

Процедури перерахунку пенсій тимчасово переміщеним особам не визначені новими законами, але проблема має бути вирішена впродовж одного-двох місяців.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це журналістам сказав міністр соціальної політики Андрій Рева під час прес-сніданку “Пенсійна реформа: хто і коли отримає нову пенсію?”.

Рева зауважив, що ухвалені 3 жовтня закони ніяк не регулюють перерахунок пенсійних виплат ані переміщеним особам, ані людям, які живуть на тимчасово окупованих територіях.

"За загальним правилом, подібні перерахунки роблять органи пенсійного фонду за місцем проживання людини. Органів пенсійного фонду з пенсійною базою для тих людей, які живуть на непідконтрольній території, ми сьогодні не маємо", - сказав Рева.

За словами урядовця, з перерахунком виплат для тих людей, які переїхали на контрольовану Україною територію, спочатку будуть проблеми.

"Тому що знову ж таки, щоби зробити перерахунок, потрібно мати матеріали справи. Їм пенсія виплачується без матеріалів пенсійної справи, але це поточна пенсія. Зараз виникла проблема з перерахунком, і ми зараз будемо думати, як цю проблему вирішити. Але я можу гарантувати лише одне – ми питання для тих, хто переїхав, вирішимо. Ми знайдемо механізми для того, щоб ці люди не постраждали. Це питання вирішимо за місяць-два, не більше", - пообіцяв міністр. 

Нагадаємо, напередодні набрав чинності Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3034127
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору