Політика України
  489  0

 В Україні запрацювала система реєстрації медзакладів e-Health

Міністерство охорони здоров'я запустило систему e-Health, яка реєструє медичні заклади в електронному режимі.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це йдеться на офіційному сайті відомства. 

Повідомляють, що в системі вже зареєструвалося 15 населених пунктів і 25 медичних закладів. Втім, за словами виконувачки обов'язків Міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, для повноцінної роботи сервісу Верховна Рада повинна проголосувати необхідний пакет законопроектів. 

“На початку червня ми представляли у ВР законопроект №6327, який проголосували народні депутати, але не проголосували другий законопроект, який був потрібний на бюджетування, для зміни до бюджетного кодексу. Ми сподіваємося, що до кінця цієї сесії, і перший законопроект №6327 проголосують у другому читанні, і другий законопроект буде проголосовано”, – наголосила Супрун.

Заступник міністра Павло Ковтонюк розповів, що системи eHealth використовуватимуть, аби обліковувати все, що відбувається в медицині, та робити оплату за медичні послуги.

"Перша функція - реєстрація медичних закладів уже діє. Далі - реєстрація лікарів та пацієнтів. Тоді - рецепти та направлення і, нарешті, електронна медична картка", - зазначив Ковтонюк. 

З його слів, уже в квітні 2018 року система стане офіційним джерелом для інформації про роботу лікарів і визначатиме розмір зарплати, яку лікарям має спалити МОЗ.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3028458
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору