Політика України
  890  1

 Уряд "відпустив" ціни на продукти харчування

Кабінет міністрів скасував державне регулювання цін на продукти харчування з 1 липня.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це йдеться в постанові Кабміну №394 від 7 червня.

В поясненні до офіційного документу повідомляють, що рішення Уряду має спростить процедуру зміни цін залежно від цінових коливань ринку.

"Головна мета цих змін - зниження адміністративного тиску на бізнес, усунення надмірного втручання держави в економічні процеси, розвиток конкуренції та дебюрократизація (дерегуляція) у сфері ціноутворення", - повідомляє Урядовий портал.

 Дія постанови поширюється на граничні торговельні надбавки до оптової ціни виробника на борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м'ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі не вище 15%, а також на граничні рівні рентабельності та торговельні надбавки на дитяче харчування, граничні розміри плати за послуги, що надаються у торговельних об'єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, на граничні рівні цін, нормативи рентабельності (у розмірі не вище 20%) за надання в оренду торгових приміщень (площ), торговельно-технологічного та/або холодильного устаткування у торговельних об'єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів. Постанова набирає чинності з 1 липня 2017 року.

 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3027519
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору