Політика України
  563  2

 Жоден приватний виконавець ще не отримав ліцензії. Всі, хто видає себе себе за них, є шахраями, - заступник міністра юстиції Шкляр. ДОКУМЕНТ

Шахраї намагаються використати реформу примусового виконання рішень судів та інших органів зі злочинною метою.

Про це в колонці для ЦензорРеформ пише заступник міністра юстиції Сергій Шкляр.

Реформа передбачає запровадження інституту приватних виконавців, які будуть функціонувати поруч із державною виконавчою службою. Після двох років активної роботи та підготовки нарешті реформа стартувала – перші кандидати у приватні виконавці склали кваліфікаційний іспит і незабаром отримають посвідчення приватного виконавця.

З самого початку реалізації реформи Міністерство юстиції тісно співпрацювало с іноземними колегами та експертами проектів технічної допомоги для того, щоб нова система відповідала стандартам кращих європейських та світових практик.

Проте, як і в будь-якій країні, в Україні є люди, які всупереч нормам закону намагаються використати реформу у своїх приватних цілях. ЧИновник зазначає, що, прикриваючись професієюю приватного виконання, деякі особи вже намагаються спекулювати і залякувати людей. Одним з таких фактів є лист-попередження так званого приватного виконавця Борового Ю. В. про примусове виселення осіб з будинку у м. Київ, фото якого публікує Шкляр.

Жоден приватний виконавець ще не отримав ліцензії. Всі, хто видає себе себе за них, є шахраями, - заступник міністра юстиції Шкляр 01

Чновник наполягає, що жоден майбутній приватний виконавець ще не отримав таокго статусу, а відтак не вступив у повноваження.

"Міністерством юстиції станом на 29 травня 2017 лише проведено перші два іспити кандидатів у приватні виконавці, які успішно склало 26 осіб. Втім, жоден з кандидатів ще остаточно не набув статусу приватного виконавця... По-друге, Законом не передбачена жодна градація приватних виконавців (розподіл їх на головних, старших, тощо) або створення будь-яких приватних виконавчих служб та їх відділів...По-третє, згідно із п.7 ч.2. ст.5 Закону України "Про виконавче провадження" усі рішення про виселення та вселення фізичних осіб відносяться до виняткової компетенції державних виконавців (органів державної виконавчої служби)", - зазначив він.

Таким чином, підкреслює Шкляр, подібні "листи", "постанови", "вимоги" та інші "документи" не мають жодної юридичної сили, а отже не підлягають виконанню, а навпаки - мають стати предметом ретельного розгляду правоохоронними органами.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3026987
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору