Суспільство
  201  0

 Хосе Уґас порівняв тиск на громадських активістів в Україні з практикою диктаторських режимів Венесуели, Монголії та Тунісу

Україна втрачає останню можливість продемонструвати всьому світу ефективність антикорупційної реформи, натомість безкарність щодо топ-корупціонерів колишнього режиму та політичний тиск, якого зазнають новостворені антикорупційні органи, викликають велике занепокоєння міжнародної спільноти.

Про це заявив голова Правління всесвітньої антикорупційної мережі Transparency International Хосе Уґас, повідомляє ЦензорРеформ з посиланням на прес-службу TI-Україна.

За словами очільника міжнародної антикорупційної організації Transparency International досі немає жодної справи у суді за обвинуваченнями у корупційних злочинах проти найвідомішого корупціонера планети Віктора Януковича. Натомість на громадських діячів, які займаються боротьбою з корупцією, частішають випадки тиску.

"І все це розгортається на тлі тиску на громадських антикорупціонерів, – підкреслив Хосе Уґас. – Прийняті правки в закон про електронне декларування статків посадовців, які зобов’язали декларуватися громадських активістів, що борються з корупцією, є вкрай негативним кроком. Подібна практика існує лише у країнах, де правлять диктатори, таких як Венесуела, Монголія, Туніс. Не хотілося б, щоб Україна, після тієї високої ціни, яку люди заплатили за право жити без корупції, приєдналася до цього сумного списку", – підсумував очільник Transparency International.

Нагадаємо, раніше  ЄС закликав Київ скасувати е-декларування для громадських активістів

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3026796
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору