Політика України
  3541  7

 Парламент ухвалив законопроект, що вдосконалює контроль за безпечністю харчових продуктів. ІНФОГРАФІКА

Народні депутати проголосували в другому читанні за законопроект № 0906 про безпечність та якість харчових продуктів.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляє прес-служба РПР.

Документ – один із пакету євроінтеграційних законопроектів, який допоможе налагодити систему контролю, еквівалентну європейській. Тож українська продукція тваринного походження зможе потрапити на ринки ЄС та інших держав світу.

Парламент ухвалив законопроект, що вдосконалює контроль за безпечністю харчових продуктів 01

Як зазначають експерти Реанімаційного Пакету Реформ, законопроект № 0906 надасть можливість державі ефективно контролювати дотримання законодавства щодо харчових продуктів, кормів, побічних продуктів тваринного походження та здоров’я і благополуччя тварин.

 "Ухвалення закону № 0906 надасть інструменти Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів більш жорсткіше контролювати операторів ринку за європейськими правилами. Коли європейці побачать з часом, що у нас система державного контролю працює не тільки на законодавчому рівні, а й на ділі, то вони будуть ще більше розширювати ринки і пускати нас. Тому що для них важливо, щоб продукт, який заходить на їх ринок контролювався на державному рівні. Адже коли вони приїжджають на наші підприємства – це теж форма контролю, але важливіше, аби контроль був постійний і якісний", - наголосила Любов Акуленко, експерт РПР групи економічного розвитку та керівник Українського Центру Європейської Політики.

Окрім того, український споживач зможе бути впевненим у якості та безпеці харчових продуктів, адже котроль за харчовими продуктами буде здійснюватися на усіх етапах їх виробництва та обігу.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3026315
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору