Політика України
  187  0
Матеріали за темою:

 Закон про Антикорупційний суд України необхідно ухвалити до середини червня - представництво ЄС

Представництво Європейського Союзу в Україні сподівається на ухвалення Верховною Радою України законопроекту про Антикорупційний суд вже до середини червня цього року. Про таке рішення ЄС повідомляє Інтерфакс-Україна. Міжнародні експерти вже підготували з цього приводу свої пропозиції.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це йдеться у відповіді представництва ЄС на запит агентства Інтерфакс-Україна.

"У відповідності до взятих Україною обов’язків перед МВФ, закон про створення Антикорупційного суду має бути прийнятий до середини червня 2017 року", - сказано в документі.

Дипломатичне представництво наполягає, що внесення до парламенту цього законопроекту є частиною компетенції української влади, зокрема уряду та президента. Міжнародні експерти готові допомогти Україні у розробці цього документу.

У повідомлення зазначають, що закон про судову систему та статус суддів передбачає створення Вищого антикорупційного суду. Імплементація законодавства буде визначати мандат, організаційну структуру та систему добору суддів Вищого антикорупційного суду.

У представництві ЄС наголосили: "Неофіційна робоча група, до складу котрої входять члени міжнародних донорських організацій та експерти громадянського суспільства, розробила деякі пропозиції щодо створення цього суду, акцентувавши увагу на взаємодії нового суду із діючою судовою системою, процедурі відбору суддів, а також відносно гарантій безпеки і неупередженості котрі мають регулювати цей процес".

У дипломатичному представництві вкотре підкреслили, що створення Антикорупційного суду є частиною фундаменту судової реформи та має особливе значення для успіху у боротьбі з корупцією в Україні.

Нагадаємо, що ЕС бере участь в обговореннях проектів у галузі правосуддя та боротьбі з корупцією в Україні.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3025325
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору