Політика України
  322  0

 Лише 5 міністерств оприлюднили результати внутрішнього аудиту, - Центр локального самоврядування. ІНФОГРАФІКА

Із 18 міністерств лише п’ять оприлюднили результати внутрішнього аудиту.

Про це у блозі для ЦензорРеформ пишуть фахівці Центру локального самоврядування.

Лише 5 міністерств оприлюднили результати внутрішнього аудиту, - Центр локального самоврядування 01

Оприлюднили звіти іністерства охорони здоров`я, освіти, внутрішніх справ, аграрної політики та регіонального розвитку, які з цього року розпочали публікувати плани та результати перевірок.

На противагу колегам, Мін`юст та Мінсоцполітики знехтували законом про звернення громадян, і не надали жодної відповіді на пропозиції.

"Чітко відмовили у розкритті документів внутрішнього аудиту лише два відомства. Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, який до посади сам був громадським активістом, на три сторінки навів купу статей з різних законів для обґрунтування, чому міністерство не може оприлюднити результати аудитів. Заступник міністра енергетики Анатолій Корзун намагався довести, що розкривати інформацію про перебіг підпорядкованих державних підприємств є небезпечно, зважаючи на АТО. До речі, є велика вірогідність, що дорожні чи транспортні підприємства мінінфраструктури або шахти міненергетики найчастіше стають фігурантами корупційних скандалів в медіа. Чого тільки коштує січнева закупівля м`яса по 4 тисячі гривень за кг "Селидіввугілля", - зазначають експерти.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3024818
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору