Політика України
  2889  18

 Добкін - найбільший прогульник Аграрного комітету Ради. ІНФОГРАФІКА

Опоблоківець Дмитро Добкін прогуляв 87% засідань Комітету з питань аграрної політики і земельних відносин Верховної Ради з початку його роботи. Він відвідав лише 5 засідань комітету і пропустив 34.

Як інформує ЦензорРеформ, про це йдеться в дослідженні Громадського руху ЧЕСНО з відвідуваності комітету.

Далі в рейтингу прогульників комітету - нардепи Денис Омельянович з “Опоблоку” (77% прогулів), Сергій Мартиняк з “Волі народу” (76% прогулів) та Аркадій Корнацький з БПП (56%) з Василем Петьовкою з “Волі народу” (також 56% прогулів).

Усі прогульники комітету зазначені в інфографіці ЧЕСНО.

Добкін - найбільший прогульник Аграрного комітету Ради 01

Громадському руху ЧЕСНО не вдалось отримати коментар Добкіна про причини його прогулів, оскільки в Аграрному комітеті немає контактів ані нардепа, ані помічників. Офіційні контакти Добкіна у його профілі на сайті Верховної Ради також не працюють. А прес-секретар іншого опоблоківця - прогульника Дениса Омеляновича повідомила, що нардеп перебуває не в Києві, а “в регіоні”, і з ним можна буде поспілкуватися наступного тижня, коли працюватиме Верховна Рада. Телефоном у нього взяти коментар, за словами прес-секретаря, не є можливим.

Нагадаємо, обидва депутати - прогульники, обрані за мажоритарними округами:

Добкін - на виборчому окрузі №178 на Харківщині, а Омельянович - з 49 округу у Донецькій області.

Нардеп Корнацький: Аграрний комітет - це винятково лобі аграрних олігархів.

Аркадій Корнацький з БПП звинуватив Аграрний комітет у поганій роботі через олігархів. Це він заявив у коментарі Громадському руху ЧЕСНО, пояснюючи свої прогули.

"Я ходив на засідання Комітету до тих пір, поки думав, що там можна щось вирішити. Коли я зрозумів, що там нічого не можна вирішити в плані відхилення законопроектів або внесення потрібних змін… і що Комітет — це виключно лобі аграрних олігархів, яке просто виконує команду або з Банкової, або з Грушевського, то я зрозумів, що там немає що робити". Так нардеп пояснив причину відсутності на половині засідань комітету.

За словами Корнацького, він не ходить на засідання, щоб не створювати кворум, для якого потрібно принаймні 15 чоловік, і не сприяти активності в Комітеті своєю присутністю.

Як підрахував ЧЕСНО в дослідженні роботи Аграрного комітету, Аркадій Корнацький прогуляв 56% засідань за весь час роботи.

Нагадаємо, депутат з БПП обраний за 132 мажоритарним округом на Миколаївщині. За повідомленням РБК, він намагався вийти з президентської фракції напередодні голосування за призначення Володимира Гройсмана прем'єр-міністром у квітні 2016 р. Проте потім передумав начебто через обіцянку Гройсмана вирішити проблеми міжфракційного депутатського об'єднання "Захист села", до якого входить Корнацький.

Найкраще засідання Аграрного комітету відвідують депутати з БПП: Олексій Мушак, Микола Люшняк, заступник голови комітету Олександр Бакуменко. Також нардеп з “Відродження” - Олег Кулініч та заступник голови комітету, нардеп з “Батьківщини” Вадим Івченко.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3021094
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору