Політика України, Суспільство
  774  0

 Наглядова рада НСТУ оголосила про старт конкурсу на керівника Суспільного

Наглядова рада публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" оголосила початок конкурсу з обрання голови та членів правління ПАТ НСТУ.

Як інформує ЦензорРеформ, відповідне положення оприлюднене на сайті "UA: Першого".

Згідно з положенням, голова та члени Правління НСТУ обираються на 4 роки. Голова Правління НСТУ не може бути обраним більше ніж на 2 строки поспіль.

 "Для участі в конкурсному відборі претендент особисто подає та/або надсилає поштою до Наглядової ради НСТУ разом із заявою довільної форми: 1) належним чином завірені копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту; 2) біографічну довідку (резюме); 3) власну стратегію розвитку НСТУ відповідно до встановлених вимог; 4) згоду на обробку персональних даних; 5) довідку щодо відсутності (наявності) у претендентів судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності; 6) рекомендації та інші документи на його розсуд; 7) інші документи, вказані у рішенні Наглядової ради НСТУ про оголошення проведення конкурсного відбору", – зазначено у положенні.  

Обрання голови та членів Правління НСТУ відбувається шляхом прямого, рівного, таємного голосування членів Наглядової ради НСТУ з-поміж претендентів, допущених до участі у конкурсному відборі. Згідно з документом, при обранні голови та членів Правління НСТУ Наглядовою радою НСТУ враховується відповідність претендента кваліфікаційним вимогам, що висуваються до генеральних директорів телерадіокомпанії, наявність високих моральних якостей та суспільного авторитету претендента.

Нагадаємо, 19 січня 2017 року публічне акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України" зареєстровано як юридичну особу і припинено юридичну особу НТКУ. З дня реєстрації ПАТ НСТУ Наглядова рада вступила у свої повноваження.  З моменту реєстрації НСТУ Ганна Бичок  тимчасово виконує обов’язки голови правління, на цю посаду її призначив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3020061
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору