Політика України
  375  0
Матеріали за темою:

 НАБУ веде досудове розслідування у справі про закупівлю гібридних позашляховиків МВС, - Transparency International Україна. ДОКУМЕНТ

У січні цього року детективи Національного антикорупційного бюро України розпочали досудове розслідування у справі про закупівлю гібридних позашляховиків для потреб Національної поліції.

Про це повідомляє ЦензорРеформ з посиланням на прес-службу Transparency International Україна.

Згідно з відповіддю на запит Transparency International Україна, попередня кваліфікація кримінального правопорушення – ч.2 ст. 364. (зловживання владою або службовим становищем, які спричинили тяжкі наслідки).

НАБУ веде досудове розслідування у справі про закупівлю гібридних позашляховиків МВС, - Transparency International Україна 01

16 листопада 2016 року Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України оголосив закупівлю по переговорній процедурі для потреб оборони, в рамках якої мали придбати 635 автомобілів "Mitsubishi Outlander PHEV" на суму 959,5 млн. грн. У грудні Замовник уклав договір з ТОВ "НІКА Діамант" на суму 959,4 млн. грн.

Тоді активіст Олексій Тамразов звернув увагу на завищену ціну автомобілів, що згодом зафіксували експерти ТІ Україна й встановили порушення законодавства. За їхніми словами, закупівля не могла відбуватися за переговорною процедурою для потреб оборони, оскільки по факту придбання автомобілів для патрульних не задовільняє оборонні потреби, також 100% передоплата викликали сумніви, а дія закону, за яким проведено закупівлю не розповсюджується на Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України.

Експерти ТІ Україна ули переконані, що угоду треба розірвати й оголосити нову конкурентну закупівлю за процедурою "відкриті торги". Однак, Замовник повністю оплатив майбутню поставку товару 28 грудня 2016 року.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3020021
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору