Політика України
  209  0

 РПР закликає депутатів підтримати євроінтеграційне законодавство у сфері розвитку цифрової економіки

З метою виконання зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію з Євросоюзом (зокрема, в частині імплементації Регламенту ЄС № 910/2014, Додатку XVII-3 до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС) Кабінет міністрів, з урахуванням кращих світових практик, розробив проект Закону України № 4685 "Про електронні довірчі послуги" від 17 травня 2016 року.

Як інформує ЦензорРеформ, про це повідомляє Реанімаційний пакет реформ.

Профільний комітет Верховної Ради з питань інформатизації та зв'язку 15 грудня 2016 року рекомендував відповідний законопроект до прийняття у другому читанні.

 На думку експертів, ухвалення зазначеного документу є одним із пріоритетів інтеграції України до єдиного цифрового ринку Євросоюзу. Законопроект є важливим для розвитку електронної торгівлі, електронного урядування, цифрової економіки та ведення бізнесу в цілому, особливо для малих та середніх підприємців.

 Реформа сфери електронних довірчих послух та цифрового підпису, а також впровадження європейських стандартів ведення діловодства (тобто повний перехід документообігу в онлайн) створять передумови для появи в Україні перспективного ринку надання довірчих послуг і суттєво покращать інвестиційний клімат в Україні.

 Законопроект №4685 підтримується Офісом віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, профільними центральними органами виконавчої влади (Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством юстиції України, Державним агентством з питань електронного урядування України), а також громадськими організаціями та експертною спільнотою, зокрема Програмою USAID Лідерство в економічному врядуванні, Інститутом кібернетики ім. В. М. Глушкова НАН України, Українським товариством економічних свобод тощо.

Експерти груп РПР" Економічний розвиток" та" Електронне урядування" закликають народних депутатів невідкладно розглянути законопроект № 4685 "Про електронні довірчі послуги" та ухвалити його в цілому.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3019991
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору