Політика України
  218  0

 Пропоновані Порошенком зміни до Кримінального кодексу покликані дати раду масиву справ щодо колишніх правоохоронців з окупованих територій

Законопроект 5490, внесений президентом, як невідкладний, щодо змін до Кримінального процесуального кодексу України (КПК), має на меті не стільки полегшити здійснення провадження у нібито складних справах, з іноземним елементом, а створити технічні інструменти і дати раду масиву справ щодо колишніх правоохоронців з територій АРК Крим і східних регіонів України, які вчинили ряд злочинів.

Про це у блозі на ЦензорРеформ пишуть експерт Владислав Власюк і професор Павло Берзін.

"Ніхто спеціально законопроектами зрад не створює, не буває такого умислу, тим більше, якщо це порушує права людини. Просто кожен державний орган діє виключно з прагматичних інтересів. В нашому випадку Генпрокуратура прагне системного рішення завалів справ: дати раду існуючому масиву кримінальних проваджень шляхом спрощення окремих процесуальних аспектів (в тому числі вирішити проблему неможливості розслідування справ проти жителів Криму і сходу), та перефутболити частину роботи на суди", - пишуть вони, аналізуючи основні зміни, пропоновані Порошенком.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3019505
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору