Політика України
  124  0
Матеріали за темою:

 Оголошено повторний конкурс на посаду керівника департаменту люстрації Мін'юсту

Міністерство юстиції України оголосило проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади директора департаменту з питань люстрації.

Про це інформує ЦензорРеформ з посиланням на сайт Мін'юсту.

Як зазначено, відповідне рішення було прийнято членами конкурсної комісії за підсумками проведеного 17-20 січня відбору, під час якого жоден з кандидатів не був визнаний переможцем конкурсу.

Мін'юст запрошує представників громадських організацій та ЗМІ приєднатися як спостерігачі до процесу відбору для більш широкого висвітлення та забезпечення ще більшої відкритості та прозорості конкурсу.

Конкурс триватиме з 1 до 3 березня.

Щоб взяти участь у конкурсі претендентам необхідно подати пакет документів, в який мають входити: копія паспорта громадянина України; письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі; письмова заява про непотрапляння під люстрацію та згоду на проходження перевірки та оприлюднення інформації про неї; копія документів про освіту; заповнена особова картка встановленого зразка і декларація за 2016 рік.

Документи приймаються до 18:00 23 лютого 2017 за адресою: м. Київ, пр. Рильський, 10.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3019318
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору