Політика України, Суспільство
  182  0

 Активісти-борці з плагіатом вимагають вивести Міносвіти з підпорядкування Кириленка

Антиплагіатна група "Дисергейт" звинувачує високопосадовців Міносвіти у руйнуванні системи освіти і науки в Україні та захисту плагіаторів.

Про це йдеться у відкритому листі "Дисергейту" до президента Петра Порошенка та прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, який у блозі на ЦензорРеформ оприлюднила член групи Світлана Благодєтєлєва-Вовк.

Активісти закликали Порошенка та Гройсмана "невідкладно втрутитись в процес руйнування системи державного контролю за дотриманням законодавства і законності у галузі освіти і науки України".

"Вам, як і широким колам громадськості в Україні, безперечно відомі резонансні факти плагіату в докторських дисертаціях Кириленко К. М., екс-міністра освіти і науки Ніколаєнка С. М., статтях міністра освіти і науки Гриневич Л. М., члена НАЗЯВО Волосовця О. П., члена НАЗЯВО та голови ДІНЗ Гурака Р. В., кваліфікаційних роботах і публікаціях членів сім’ї Демченків та фігурантів фабрики дисертацій Інституту журналістики КНУ ім. Т. Г. Шевченка, яку сумлінно покривав проректор Вижва С. А. та інші", - сказано у листі.

У "Дисергейті" навели факти та посилання на факти віднайдення у роботах вказаних високопосадовців плагіату.

За їхніми словами, державні чиновники свідомо порушують закон, залишаючи плагіаторів на посадах.

"Дисергейт" вимагає вивести Міносвіти і науки з підпорядкувння віце-прем'єр-міністра Вячеслава Кириленка, а також вжити заходів щодо міністра Лілії Гриневич.

Крім того, активісти вимагають скасувати призначення на посаду ректора НУБіП Станіслава Ніколаєнка.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3018402
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору