Суспільство
  766  0

 ЄБРР відкрив друге представництво в Україні

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) відкрив регіональне представництво в Харкові.

Про це повідомляє ЦензорРеформ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Східна Україна також важлива для нашої роботи, вона важлива для економіки країни і для нашої співпраці не тільки щодо великих проектів, а й щодо розвитку малого і середнього підприємництва. Ми відкриваємо офіс тут, тому що для роботи з малим і середнім бізнесом важливо мати офіс на місці, в регіоні", - заявив на прес-конференції в Харкові керівний директор ЄБРР в країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж.

Він нагадав, що це другий офіс ЄБРР, відкритий за фінансової підтримки ЄС в рамках ініціативи EU4Business. Третій планується відкрити в Одесі в лютому 2017 року.

"Ми шлемо потужний сигнал, що ми бачимо перспективу і великий потенціал цієї країни", - сказав Маліж.

У свою чергу посол ЄС в Україні Гьюг Мінгареллі зазначив, що Європейський Союз підтримує реформи в Україні, зокрема консультує з питань дерегуляції економіки і підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу.

"Тут Європейський Союз фінансує низку програм, які спрямовані на забезпечення консультативної допомоги та підтримки малих і середніх підприємств, навчання і розширення їхнього доступу до фінансування та кредитування", - повідомив .Мінгареллі.

Як додала директор ЄБРР Шарлотта Руе, в рамках програми EU4Business планується відкрити мережу бізнес-центрів підтримки бізнесу в 15 регіонах країни, які почнуть працювати в першій половині 2017 р

"У цих центрах будуть інформувати малі і середні підприємства про можливості, що відкриваються перед ними в рамках різних програм ЄБРР", - сказала Руе.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3016999
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору