Суспільство
  2062  0

 Громадянська мережа ОПОРА відкриває гарячу лінію зі створення ОСББ

Громадянська мережа ОПОРА відкриває консультаційну гарячу лінію з питань створення та діяльності об'єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Про це повідомляє ЦензорРеформ.

У мережі повідомляють, що в процессі об’єднання виникає багато суперечностей та викликів, таких як налагодження повноцінної діяльності ОСББ, "прощання" з ЖЕКом, приведення Статуту у відповідність до Податкового кодексу та багато інших. Гаряча лінія створена для всіх бажаючих дізнатись про налагодження повноцінної діяльності ОСББ, "прощання" з ЖЕКом, приведення Статуту у відповідність до Податкового кодексу тощо.

Також, за допомогою гарячої лінії користувач може отримати відповіді на основні питання, пов’язані зі функціонуванням ОСББ – з чого почати створення об’єднання, як розпочати повноцінну діяльність, як і де зареєструвати новий статут і т.д.

Номер гарячої лінії: (063) 316-08-83.

Розробники зазначають, що гаряча лінія не дає можливості отримати повноцінні знання, але у випадку екстренної ситуації або термінового питання надасть найбільш повні роз’яснення.

Якщо питання не можна вирішити протягом однієї телефонної розмови – абонент отримує лист на свою електронну пошту із письмовими поясненнями та коментарями щодо ситуації.

Гаряча лінія працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00.

 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3016786
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору