Політика України
  188  0

 Кабмін призначив голову Агентства з розшуку і повернення активів

Уряд затвердив Антона Янчука головою Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Про це повідомляє ЦензорРеформ.

Раніше Янчук обіймав посаду заступника міністра юстиції. 28 листопада його кандидатура була відібрана за результатами конкурсного відбору. За нього проголосували шестеро з восьми членів комісії.

В той же час, як стверджують експерти РПР, існують ризики блокування запуску роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Громадськість оприлюднила заяву, в якій ідеться, що з офіційного каналу Кабміну на YouTube зник уривок відеозапису співбесіди з Янчуком, яке доводить, що саме він показав найвищий рівень відповідності посаді. Тоді як відеозаписи співбесід з іншими кандидатами наразі лишаються у відкритому доступі.
Експерти вважають, що це може свідчити про ймовірні наміри фальсифікації результатів конкурсу та блокування запуску роботи цього вкрай важливого органу. Тому вимагають від Кабміну оприлюднити зниклий відеозапис та сприяти оперативному та повноцінному запуску роботи Агентства.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3016594
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору