Політика України
  202  0

 "Народний фронт" приховав понад мільйон на джинсу

646 новин на 11 провідних сайтах, здебільшого партійні прес-релізи Народного фронту розміщувалися на платній основі й подавалися у деяких ЗМІ як новини.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляють активісти Руху ЧЕСНО.

За їхніми словами, у фінансовому звіті жодної інформації про це не вказано, а голова "Нарфронту" у Верховній Раді Максим Бурбак вважає, що це нікого не цікавить.

Активісти Руху ЧЕСНО наголошують, що відповідно до фінансового звіту партії, "Народний фронт" існує у напівзамороженому стані: "Місцеві осередки не функціонують і офіційно не здійснюють жодних витрат. На центральному рівні витрати йдуть майже виключно на оренду офісу. Решта витрат у звіті несуттєві. Ні зарплат, ні витрат на агітацію там немає".

Рух ЧЕСНО зазначає, що походження 5 млн грн, які були на рахунку партії станом на січень цього року (зараз залишилося близько 3 млн), визначити неможливо, оскільки партії їх перерахували до 2016 року і звітувати про їхнє походження не потрібно.

Найімовірніше, як і у випадку з більшістю інших партій, дані фінансового звіту "фронтовиків" не відповідають дійсності: "Відслідкувати платні новини можливо, від будь-якої партії. Не все, звісно, — у багатьох випадках проплачені публікації надто схожі на справжні новини, аби їх можна було чітко ідентифікувати. Навряд чи "Народний фронт" витрачав кошти лише на один тип медіа, коли лише аудиторія телебачення суттєво перевищує аудиторію онлайн-ЗМІ. Важливо, що партія не лише приховала витрати на рекламу, а й залишила в тіні джерела фінансування та основних донорів".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3016275
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору