Політика України
  181  0

 Жоден депутат не взяв участі в усіх без винятку голосуваннях під час пленарних засідань, - ОПОРА

У Верховній Раді VIII скликання за два роки відбулося 6726 голосувань. Однак депутатів, які б взяли участь у всіх без винятку голосуваннях під час пленарних засідань немає.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це зазначає Громадянська мережа ОПОРА.

опора

За результатами їхнього дослідження, медіанне значення відвідуваності пленарних засідань усіма депутатами становить 85%, що означає: під час голосувань у Верховній Раді в середньому присутні 358 депутатів: "Окремі з них проігнорували понад 90% усіх голосувань в парламенті. Антилідерами за цим показником є позафракційні депутати Андрій Білецький (відвідуваність голосувань – 1%), Дмитро Ярош (3%), Сергій Клюєв (3,2%), Юхим Звягільський з фракції "Опозиційного блоку" (7,2%) і позафракційний Костянтин Жеваго (7,5%)".

Як наголошують експерти ОПОРи, у розрізі фракцій трьома найбільш дисциплінованими парламентськими фракціями є "Народний фронт" (показник відвідуваності пленарних засідань – 88%), "Блок Петра Порошенка" (86%) і "Самопоміч" (83%): "Найменш дисциплінованою є фракція "Опозиційного блоку", яка в середньому взяла участь в 63% голосувань. Це означає, що в середньому на пленарних засіданнях голосують 27 (з 43) депутатів "Опозиційного блоку"".

Також, як вони підкреслюють, у кожній фракції є депутати-бунтарі, які голосують найменш дисципліновано і найчастіше відхиляються від узгодженої позиції фракції: "Найбільшим цей показник є у фракції "Блок Петра Порошенка", де розходження депутата Віталія Чепиноги з позицією більшості його фракції складає рекордних 79%. Наступними йдуть фракція "Народного фронту" і група "Партія "Відродження", де незгода з позицією фракції сягає 63% (Денис Дзензерський) і 62% (Василь Гуляєв) відповідно".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3016139
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору