Політика України, Київські новини, Суспільство
  363  0

 Київські чиновники продовжують надавати послуги в обхід ЦНАПів, - РПР

Переліки адмінпослуг, які надаються через центри надання адміністративних послуг, приховуються чиновниками.

Про це повідомляє ЦензорРеформ.​

28 липня на черговій сесії Київради столичні депутати проголосували за проекти рішень "Про затвердження Концепції розвитку центрів надання адміністративних послуг у місті Києві на 2016-2018 роки" та "Про визначення переліків адміністративних послуг, які надаються через центри надання адміністративних послуг в місті Києві". 

​Ці рішення необхідні для покращення якості надання адміністративних послуг та подолання існуючих корупційних схем. Через відсутність відкритого та чіткого переліку адмінпослуг, які надаються винятково через ЦНАП, обслуговування киян відбувається не належному рівні. Більше цього, це дозволяє чиновникам приймати громадян в кабінетах за закритими дверима і за своїми правилами. 

​Ольга Калініченко, експерт РПР-Київ та член Антикорупційної ради при Київському міському голові зазначає, що столичні ЦНАПи продовжують працювати без переліку:

​"Три роки київські ЦНАП працювали без переліку. Адміністративні послуги надавались одночасно і в ЦНАП, і в кабінетах влади. Хто як зміг так і вирішував свої питання. Громадськість рік наполягала, щоб перелік був прийнятий. Депутати дивувались, чому цей перелік не подавали на розгляд 3 року тому. Прийняли на сесії без зволікань. Міський голова Віталій Кличко говорив, що це дуже важливий та необхідний крок. Однак з цим важливим документом не можуть ознайомитись громадяни і представники бізнесу ні на сайті адмінпослуг міста, ні на сайтах райдержадміністрацій. На інформаційних стендах в 11 ЦНАП міста Києва його теж немає, що є недотриманням Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг, затвердженого постановою КМУ". 

​За словами експерта, на адресоване запитання керівнику Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг КМДА -, щодо необхідності розміщення переліку на сайті та на інформаційних стендах, відповіді до сих пір не надано. 

​"Поки перелік не оприлюднений, чиновники продовжують надавати послуги в обхід ЦНАПів. Більше того, вони мають можливості вигадувати свої послуги, вимагати їх отримання і створювати тим самим корупційні схеми. Все це негативно позначається на якості надання адміністративних послуг і задоволеності ними киян", - прокоментувала Ольга Калініченко.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3016063
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору