Політика України, Суспільство
  838  0

 Відбудеться перше засідання Громадської ради доброчесності

Завтра, 23 листопада, відбудеться перше установче засідання новоствореного офіційного і повноважного органу перевірки суддів – Громадської ради доброчесності.

Про це повідомляє ЦензорРеформ.

Під час засідання ГРД розгляне питання, що стосуються регламенту роботи ГРД та її членів, формування колегій та робочих груп ГРД, співпраці з ВККС, а також питання, що стосуватимуться перших перевірок кандидатів, та інші організаційно важливі питання.

Відповідно до статті 87 Закону України "Про судоустрій і статус суддів": "Громадська рада доброчесності утворюється з метою сприяння Вищій кваліфікаційній комісії суддів України у встановленні відповідності судді (кандидата на посаду судді) критеріям професійної етики та доброчесності для цілей кваліфікаційного оцінювання".

Найближчим часом такому оцінюванню будуть підлягати майже всі судді України, включаючи кандидатів на посади суддів Верховного Суду України.

До складу Громадської ради доброчесності входить 20 представників правозахисної, наукової та журналістської спільноти, які готові активно брати участь в утвердженні доброчесності суддів (кандидатів у судді).

У засіданні візьмуть участь члени ГРД:

Варишко Петро, Варланов Сергій, Гринь Тетяна, Жернаков Михайло, Козленко Володимир, Куйбіда Роман, Марусенко Роман, Маселко Роман, Маслов Леонід, Моторевська Євгенія, Савчук Андрій, Середа Максим, Смирнова Катерина, Соколенко Наталія, Соловйова Марина, Сухоставець Роман, Титич Віталій, Чижик Галина, Шепель Тарас, Чорна Катерина.

Присутніми на першому засіданні Громадської ради доброчесності будуть також представники ВККC.

 Засідання розпочнеться о16.00 (м. Київ, вул. Механізаторів, 9)

Акредитація та додаткова інформація:

Євгенія Моторевська

067 6010661

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3015723
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору