Політика України
  189  0

 За два роки діяльності парламенту комітет з податкової та митної політики розробив найбільше законопроектів. ІНФОГРАФІКА

719 законопроектів, поданих і зареєстрованих у Верховній Раді у перші два роки роботи нового скликання, стосувалися сфери відання Комітету з питань податкової та митної політики.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це зазначають експерти Опори.

Крім цього, за їхніми оцінками, до п’ятірки найбільш активних законотворців входять: Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності – 478 законопроектів, Комітет з питань бюджету – 395 законопроектів, Комітету з питань правової політики та правосуддя – 385 законопроектів, Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення – 257 законопроектів.

Також, як вони зазначають, найбільше законопроектів з тих, що надійшли на розгляд до комітету і у підсумку набули чинності, належать до сфери відання Комітету в закордонних справах 52 законопроекти, Комітету з питань податкової та митної політики – 50 законопроектів, Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Комітету з питань бюджету по 47 законопроектів, Комітету з питань національної безпеки і оборони – 45 законопроектів.

Найвищий відсоток законопроектів з числа тих, що надійшли на розгляд до комітету і у підсумку набули чинності, належать до сфери відання Комітету в закордонних справах (68%), Комітету з питань європейської інтеграції (65%), Комітету з питань національної безпеки і оборони (23%), Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики (19%), Комітету з питань запобігання і протидії корупції (19%) та Комітету з питань культури і духовності (16%).

опора

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3015528
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору