Політика України, Технології
  222  0
Матеріали за темою:

 В ЗСУ впроваджуватимуть автоматизовані процеси, що допоможе підвищити обороноздатність української армії

Завдяки Проекту впровадження рішень на основі інформаційних технологій для Збройних сил України в ЗСУ впроваджуватимуть автоматизовані процеси, що допоможе підвищити обороноздатність української армії та оптимізує процеси.

Про це повідомляє ЦензорРеформ.

Цей проект розрахований на декілька років, протягом яких буде впроваджено кращі практики США, Великої Британії та інших країн НАТО. Реалізація проекту відбудеться в рамках роботи Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування на чолі з США і відбудеться у 6 напрямках: вдосконалення інфраструктури, інформатизація Командування Сил спеціальних операцій, інформаційна безпека, система управління С2 (Command and Control),логістична система та система медичного забезпечення.

Зокрема, першу частину програмного забезпечення та обладнання уряд Сполучених Штатів надасть на початку 2017 року. Загальна вартість обладнання складе близько $30 млн.

Координуватиме діяльність Проектний офіс реформ МО України та Департамент військової політики та міжнародного співробітництва МО України.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3015501
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору