Суспільство
  262  0
Матеріали за темою:

 Тransparency International Україна випустила антикорупційний комікс у форматі 360 градусів. ВІДЕО

Тransparency International Україна спільно з "Хроніками Аптауна" та креативною агенцією Cheil Ukraine випустила перший в історії нашої країни антикорупційний комікс у форматі 360 градусів з метою залучення молодь до антикорупційної боротьби.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це зазначають у ТІ Україна.

За їхніми словами, суть інновації у тому, що антикорупційну мультиплікацію можна переглядати,  обертаючи при цьому зображення на 360 градусів. У самому коміксі зображена історія викривача корупції, якого змушують замовкнути.

Презентація ролику відбувається в рамках програми ТІ України "Корупція має бути помічена". Ольга Тимченко, керівник департаменту комунікацій ТІ Україна впевнена: "Комікси – це те, що близьке молоді. Саме тому ми вирішили залучити їх для поширення антикорупційних ідей саме серед цієї вікової групи".

Також засновник серії коміксів "Хроніки Аптауна" Михайло Піменов наголосив: "Те, що має назву відео 360 градусів, ми спромоглися зробити у 2D-графіці. При цьому ми повністю створили інтер’єр та інтегрували героїв в атмосферу міського кафе. Тобто графіка при монтажі спрацювала як відеоматеріал. Окрім цього, ми оживили та озвучили наших героїв. Не дочекаюсь уже продовження".

Креативна агенція Cheil Ukraine, яка безкоштовно розробляла для ТІ Україна зовнішню рекламу, її креативний директор, Владислава Денис зазначила: "Оскільки сама платформа - соціальний комікс - річ нова, ми шукали новий підхід для трейлера. Зупинилися на відео 360 градусів, оскільки це зараз популярний тренд, який прекрасно вживається із таким класичним жанром, як комікс. Вийшло несподівано добре".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3015218
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору