Політика України
  1476  0

 КВУ: 131 нардеп придбав у 2015 році авто, квартиру або земельну ділянку

131 депутатів вказали у своїх деклараціях, що вони або члени їхніх родин придбали в 2015 році автомобіль, квартиру чи земельну ділянку.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляють експерти проекту Комітету виборців України "Дослівно".

За їхніми словами, 77 депутатів у деклараціях зазначили, що протягом 2015 року вони самі чи їхні родини придбали автомобіль, 44 депутати вказали придбання квартир, і 39 – земельних ділянок (деякі народні депутати задекларували одразу кілька придбань).

Лідерами за покупкою цінного майна стали представники групи "Воля Народу": "Із 19 депутатів 11 (58%) у 2015 році придбали автомобіль, квартиру чи земельну ділянку. (5 депутатів вказали купівлю автомобіля, в деклараціях у 2 є квартири і 3 – земельні ділянки, 1 зазначив придбання одночасно автівки, квартир і землі)".

Як зазначають активісти, у фракції Радикальної партії Олега Ляшка також понад 50% депутатів (11 із 21 парламентаря, що входять до складу фракції) протягом минулого року купили квартиру, землю або машину.

Керівник аналітичної групи проекту "Дослівно" Денис Рибачок: "Важливо, щоб вже цього року ми побачили в дії другий етап впровадження електронного декларування. Чиновники повинні пояснити, звідки вони взяли гроші на купівлю майна. Адже, на дружин, чоловіків, дітей оформлено 49% куплених минулого року автомобілів, 68% придбаних квартир та 64% - земельних ділянок".

Як він вказав, найактивніше депутати оформлювали майно у жовтні-листопаді 2015 року: "Це може бути пов’язано з бажанням встигнути "легалізувати" майно до початку запровадження електронного декларування. Адже саме восени минулого року стало зрозуміло, що антикорупційна реформа в частині декларування має великі шанси пройти через Верховну Раду".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3015130
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору