Суспільство
  170  0
Матеріали за темою:

 Transparency International Україна започаткували антикорупційну нагороду

Transparency International Україна разом з ГО "Родини Героїв Небесної Сотні" започаткували нагороду для головних антикорупційників.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це пише прес-служба Transparency International.

За інформацією повідомлення, з 10 листопада до 25 листопада 2016 р. приймаються заявки на конкурс. Оцінювати потенційних кандидатів буде журі у складі представників родин Героїв Небесної Сотні та Transparency Intenational Україна за трьома номінаціями:

  • журналіст-розслідувач;
  • супротивник системи;
  • антикорупціонер (від влади)

Вручення відзнак відбудеться 9 грудня, під час святкування Міжнародного дня боротьби з корупцією.

Як повідомляє ТІ Україна, премія за найкращу антикорупційну ініціативу носить ім’я Героя Небесної Сотні Юрія Поправки, який був завзятим антикорупціонером: "19-річний Юрій навчався заочно на факультеті соціології та права Київського політехнічного інституту, працював у одному з відділень Ощадбанку України в місті Києві. Навесні 2014 року разом з трьома товаришами Юрій вирушив до Слов’янська, де у квітні потрапив у полон до терористів та загинув від страшних тортур".

Антикорупційна відзнака імені Юрія Поправки буде найкращим способом ушанувати його пам'ять. Таким чином, організатори премії прагнуть підтримати активних людей на місцях, які борються проти корупції.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3015121
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору