Політика України
  182  0

 РПР здійснюватиме моніторинг кандидатів на посади держсекретарів

У листопаді Комісія з питань вищого корпусу державної служби проведе конкурсний відбір на посади держсекретарів та представить уряду переможців для призначення.

Про це повідомляє ЦензорРеформ.

Микола Виговський, менеджер групи "Реформа публічної адміністрації" Ренімаційного Пакету Реформ наголосив, що попередній моніторинг на посади державної служби буде здійснювати спільно ГО "Наші гроші" та представники групи "Реформа публічної адміністрації" РПР.

"Метою проекту є аналіз відповідності кандидатів на топ-посади державної служби критеріям доброчесності, їх політичного чи бізнес-бекграунду тощо. Крім цього ми ставимо собі ще одну не менш важливу мету – підвищення прозорості та якості призначень на найвищі посади державної служби", - зазначив він.

За його словами, аналітиками проекту стали професійні журналісти-розслідувачі, які  перевірятимуть кандидатів і надаватимуть Комісії з питань вищого корпусу державної служби досьє на кожного.

Згідно з законом про державну службу, до кінця року мають призначити державних секретарів в усі міністерства, а також державного секретаря Кабінету міністрів України та його заступників.

За словами експертів РПР, запровадження посад державних секретарів міністерств є одним з найважливіших елементів реформи державної служби. Державний секретар міністерства буде підзвітним і підконтрольним міністру та забезпечуватиме діяльність апарату міністерства, організовуватиме його поточну роботу.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3015049
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору