Суспільство, Здоров'я
  1319  0

 25% українців стверджують про корупцію у сфері медицини, - соціологічна група Рейтинг

69% українців стверджують, що у них не вимагали хабара за лікування або медичні послуги протягом останніх двох років, однак 25% запевнили, що факти корупції все-таки є.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляє у своєму дослідженні Соціологічна група Рейтинг.

Як сказано у повідомленні, 58% українців відчували потребу віддячити лікарю за пророблену роботу саме не грошовим подарунком, що включає алкоголь та їжу. Найпоширенішою сумою подяки лікарям була 100-250 грн – про це зазначили 23% респондентів, лише 4% сказали про 50 грн.

За результатами опитування, приблизно 47% українців користуються послугами державних медичних закладів, лише за наявності додаткових коштів і у разі серйозного захворювання вони звертаються до послуг приватної медицини, оскільки довіряють їм більше.

Крім цього, за останні 5 років 70% українців незадоволені державними медичними послугами, особливо негативно відреагували жителі Півдня України, люди похилого віку з низькими доходами. Також ще 55% українців вважають, що за останні 2 роки якість медичних послуг в Україні погіршилася, однак 25% респондентів відзначили покращення сфери приватної медицини, найбільше таке покращення відзначили саме на Заході країни.

Серед країн, які українці обрали для лікування лідирують – Ізраїль (39%), Німеччина (38%) та Швейцарія (21%).

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3015013
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору