Політика України
  2949  0

 11 суддів Вищого адміністративного суду задекларували більше майна в е-деклараціях, ніж в аналогічних паперових, - ЧЕСНО. ІНФОГРАФІКА

В одинадцяти суддів Вищого адміністративного суду було виявлено очевидні розбіжності між паперовими та е-деклараціями за 2015 рік.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляє Рух ЧЕСНО.

Як зазначають активісти, майже в усіх випадках судді "згадували" про якесь своє майно або майно членів сім’ї, заповняючи електронну декларацію: "Зокрема, плутанина виникла у судді Гончар Любові Ярославівни. Спочатку суддя задекларувала 1 земельну ділянку із площею 1400 кв.м. а потім з’ясувалось, що це 3 різні земельні ділянки з площами 800 кв.м, 81 кв.м, 513 кв. м".

Інша суддя, Бившева Людмила Іванівна задекларувала автомобіль Mercedes-Benz ML-Class 350 2011 року випуску у паперовій декларації, а в електронній декларації це ж авто – 2012 року випуску. Таке ж активісти виявили у деклараціях судді Винокурова Костянтина Сергійовича, який у паперовій декларації зазначив про автомобіль ЗАЗ 1102 "Таврія" 1993 року випуску, а в електронній – це ж авто, але 1999 року випуску. Окрім цього, в електронній декларації Винокурова з'явилась інформація про квартиру площею 81 кв.м, яка є у спільній власності Винокурова та квартиру площею 57 кв.м, якою має право користуватись його дружина.

"Судді Кравцов Олег Вікторович та Швед Едуард Юрійович теж лише в електронних деклараціях згадали про земельну ділянку дружини – площами 559 кв.м та 1200 кв.м відповідно", - підкреслюють активісти ЧЕСНО.

Також суддя Маринчак Нінель Євгенівна – єдина, яка у паперовій декларації показала більше нерухомості, ніж в електронній, зокрема суддя не вказала на воолдіння квартирою у 55,04 (м²), однак вона додала інформацію про право користування Lexus RX-450 2010 року випуску.

судді

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014910
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору