Політика України, Суспільство
  5607  0

 Син Порошенка пожертвував 260 гривень на Вінницький осередок партії БПП, - ЧЕСНО

У 2016 році у Вінницькому міському партосередку пропрезидентської партії БПП було декілька організованих хвиль поповнення партійного рахунку від імені фізичних осіб

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це пишуть активісти ЧЕСНО.

За їхніми словами, на початок 2016 року на рахунку Вінницького міського партосередку було майже 160 тисяч гривень. Однак, вже з початку 5 січня казну партії систематично поповнювали: суми внесків незначні - від 8 до 25 гривень.

"Найпотужнішою та наймасовішою була 2 хвиля - 11 січня. За цей час внесено майже 70% коштів. Цього разу суми були однакові по 25 і по 100 гривень. 15 січня була третя хвиля поповнення партійного рахунку. Вносили кілька сотень гривень теж дрібними платежами (25, 100 і 140 гривень)", - наголошують активісти Руху ЧЕСНО.

Таким чином рахунок місцевого осередку партії поповнили загалом на 5 637 грн, які повернули донорам, оскільки платіжки масово заповнювалися неправильно. У другому кварталі всі внески в міський партосередок проводилися в один день - 27 квітня по 8, 20 і 100 гривень:

"У липні кілька партійців вирішили врятувати ситуацію. Сам син президента проявив щедрість і пожертвував Вінницькому осередку нечувану для БПП у 2016 році суму - 260 гривень (не тисяч). Цього ж дня таку ж суму пожертвувала керівниця секретаріату осередку - Ольга Молодзієвська", - підкреслюють в ЧЕСНО.

Незважаючи на нескромні статки сина Петра Порошенка – Олексія, він прийняв рішення інвестувати в партію батька на Вінниччині 260 гривень, однак завдяки заощадженням на рахунку партії до центрального осередку Вінницький осередок БПП перерахував найбільшу суму коштів - майже 30 тисяч гривень.

Цього року БПП отримав більше 50 мільйонів гривень на фінансування, при тому, що піврічний бюджет партії на загальнонаціональному рівні не перевищує і мільйона.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014856
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору